Sağlık

Saç Ekim Merkezlerinin 2021 Fiyatları Nedir? En ucuz saç ekimi ne kadar?

En iyi saç ekimi fiyatları nedir? Ucuz saç ekimi fiyatları ne kadar? Uygun fiyatları saç ekimi yapan merkezler hangileri? Tamamı makalemizde..

Evet artık lüks olmaktan çıkan ve tamamen ihtiyaç haline dönüşen saç ekimini, tarihsel olarak ele almayacak ve saç ekimi fiyatları konusunda sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Ama yine de şunu belirtelim ki, 10 yıl önce örneğin 3000 greft naklinin fiyatı 3 bin TL iken, bugün halen 5 bin TL’ye bu işlemi yapabilirsiniz. Bu tarz fiyat hesaplamaları genel olarak greft sayısına bağlıdır. Greft yani her bir kılı temsil eden bu kelimenin fiyatlandırması, her merkezde farklılıklar göstermektedir. Yine de biz şöyle belirtelim ki, 3 bin TL bundan 10 yıl önce ciddi bir rakamdı. Ama günümüzde 5 bin TL sadece bir aylık kazanca denk gelebiliyor.

Kısacası fiyatların oldukça uygun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Haliyle durumu böyle ele aldığımızda 10 yıl önce neredeyse 1 yılda yapacağınız birikim ile saç ektirirken, bugün sadece 1-2 aylık para birikimi ile bunu yaptırabiliyorsunuz. Bu da bize şu sonucu gösteriyor ki, 10 yıl önce lüks olan bu işlem artık tamamı ile ihtiyaç haline dönüşmüş durumda. Üstelik saç ekimi fiyatları uygun olduğu için, kadın ve erkekler en ufak dökülmelerde anında saçlarını kurtarabiliyor.

Sonuç olarak saç ekimi fiyatları yükselmediği gibi, Türkiye’de bu alanda hizmet veren cerrah sayısının artması ile birlikte, kalite kendini en iyi şekilde göstermeye başlamış durumda. İşte aşağıda sizlere kliniklere ve cerrahlara göre detaylı bir şekilde fiyat bilgisi ve tabii ki kalite standartları konusunda bilgiler vererek faydalanmanızı sağlıyoruz.

Neopital Saç Ekimi Fiyatları

Neopital Saç Ekimi Fiyatları

Doğru planlama ile çalışmayı hedefleyen Neopital Saç Ekim Merkezi, alanında 15 yıllık tecrübeli cerrahları ile %95’in üzerinde başarına oranına sahip. Şunu belirtelim ki, bu rakam çok ciddi olup, %5’lik kısmı ise elbetteki saç ekimine uygun olduğu için, gerekli tedbirleri almadığı için başarısızlık ile karşılanıyor. Özellikle saç ekimi sürecinde alkol ve sigara zararlı olduğu gibi, ilaçların düzenli kullanılması ve bakımlarında en iyi şekilde yapılması gerekiyor.

Sonuç olarak doğal saç ekiminde tercih edilen bu merkez, oldukça başarılı bir ekibe sahip olduğu gibi, saç ekimi fiyatları ile de yüz güldürüyor. Geçmişe baktığımızda 8-10 bin TL bandında yapılan saç ekimi, halen bu fiyatlara yapılıyor diyebiliriz. Buna göre Neopital saç ekimi fiyatları ise en düşük 6 Bin TL olup, en yüksek 14 Bin TL aralığında. Yine bu rakam greft sayısına bağlı olarak değiştiği için, ortalama da kellik sorunu fazla olanlar için 10 Bin TL bir rakam belirtebiliriz.

Merkezin internet sitesi www.neopital.com olup, siteden de bilgi alabilirsiniz.

Asmed Saç Ekimi Merkezi Fiyatları

Asmed Saç Ekimi Merkezi Fiyatları

Türkiye’nin ünlü saç ekim cerrahlarından Dr. Koray Erdoğan’ın cerrahı olduğu Asmed, hem ülkemizde ve hemde dünyanın her yerinde konuşulan saç ekim merkezleri arasında yer alıyor. Bu kapsamda büyük olmalarının nedeni ise yüksek teknolojiyi en iyi şekilde kullanması ve FUE tekniğinde yenilikleri dünyaya duyurmasından geliyor.

Estetik açıdan saçların en doğru şekilde yapılmasını amaç edinen klinik, ayrıca K.E.E.P. ve KE-HEAD akademik makale yayınları ile de başarı oranını arttırarak, estetik ve saç yolu açısından ciddi bir gelişmeyi de dünyaya duyurmuş durumda. Haliyle saç ekimi alanında uzman bir ekip ve klinik olarak, dünyada da öncülük eden adımlara imza atıyorlar. Buna göre saç ekim fiyatları için yine en düşük rakamların 40 Bin TL olduğunu ve en yüksek rakamın ise 120 Bin TL olduğunu söyleyelim.

Merkezin internet sitesi www.hairtransplantfue.org olup, siteden de bilgi alabilirsiniz.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Fiyatları

Türkiye’nin bir diğer önemli isimlerinden olan Dr. Serkan Aygın, alanında uzman ekibi ve yeni teknoloji cerrahi yöntemleri ile çak ekiminde öncüler arasında yer alıyor. Ayrıca Uluslararası Dermatoloji Derneği üyesi de olan Dr. Serkan Aygın, bu bağlamda dünyanın bir çok yerinde konuşulan önemli bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

FUE, DHI ve son yılların önemli gelişmeleri arasında yer alan Safir FUE tekniğinin de kullanıldığı kliniğinde, başarı, estetik, doğallık, hızlı ve garantili bir şekilde saç ekimi yapıyor. Alanında uzman olan ekibi ile birlikte 15 yılı deviren merkezinde, yıllardır saç ekimi ile birlikte mezoterapi ve cilt bakımı hizmetleri de veren Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği, İstanbul’un gözde merkezleri arasında yer alıyor.

Kaliteli hizmetlerinin yanında Serkan Aygın, saç ekimi fiyatları konusunda da oldukça uygun bir şekilde hizmet veriyor. Yaptığımız incelemeler doğrultusunda 5 BİN TL ile 12 BİN TL arasında hizmet veren Aygın, başarı oranı ele alındığında ciddi bir talep görüyor.

Merkezin internet sitesi www.drserkanaygin.com olup, siteden de bilgi alabilirsiniz.

Esthethica Saç Ekimi Fiyatları

Esthethica Saç Ekimi Fiyatları

Tanınmışlık açısından sadece ülkemizde değil, dünyanın bir çok yerinde nam salmış olan Estethica, saç ekiminde tercih edilen merkezler arasında yer alıyor. Estethica kliniği saç ekiminin yanı sıra, ayrıca diş bakımı ve işlemleri ile plastik cerrahi alanlarında da uzman bir ekibi bulunuyor. Böylelikle kişisel bakıma ihtiyacı olanlar, bir çok ihtiyaçlarını tek bir alanda karşılayabiliyor.

DHI Plus Gold tekniğini hayata geçiren Esthethica, bu teknik doğrultusunda, kafa tasında delik açma işlemini altın ile yapıyor. Elbetteki bu konuda ciddi bir araştırma ve arge yatırımı yapan klinik, başarı oranını 12 ay içerisinde elde ederek, yeni geliştirmiş olduğu tekniği de dünyaya yaymış durumda.

Esthetica saç ekim fiyatları ise ortalama 10-12 Bin TL fiyatları buluyor.

Merkezin internet sitesi www.estethica.com.tr olup, siteden de bilgi alabilirsiniz.

2021 Yılı Güncel Saç Ekimi Fiyatları

2021 Yılı Güncel Saç Ekimi Fiyatları

Bir çok saç ekim merkezi olduğu gibi, fiyatlar da değişken olabiliyor. Aşağıda belirli kliniklerin fiyatlarını da sizlerle paylaşıyoruz. Elbette ki bu kliniklerden net saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak için, kellik durumunu görmeleri ve buna göre bir fiyat vermeleri gerekiyor.

  • Arenamed Saç Ekim Merkezi: 5 Bin TL – 12 Bin TL
  • Asuman Hair Saç Ekim Merkezi: 10 Bin TL – 22 Bin TL
  • Emphair Saç Ekimi Merkezi: 6 Bin TL -9 Bin TL
  • İlhan Serdaroğlu: 11 Bin TL – 17 Bin TL
  • Medical Park: 10 Bin TL – 17 Bin TL
  • Transmed Saç Ekim Merkezi: 6 Bin TL – 12 Bin TL
  • Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi: 13 Bin TL – 22 Bin TL
  • Zekeriya Kul: 9 Bin TL – 16 Bin TL
  • Muttalip Keser: 9 bin Euro – 13 Bin Euro
  • Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi: 7 Bin TL – 12 Bin TL

Bilgi Portalı olarak bir çok konuda sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz. Bizleri takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu