Sağlık

2021 Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi Hangisi? 

En iyi saç ekim merkezi arıyorsanız eğer, hangi şehirde olduğunuz fark etmeksizin, sizler için hazırlamış olduğumuz makale üzerinden kolay bir şekilde en iyi merkezleri ve doktorları bulabilirsiniz. Artık FUE ve DHI saç ekimi alanlarında dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer aldığımız için, bir çok yeni gelişen teknikler ile birlikte, %100 başarı oranlarına ulaşan klinikler bulunuyor. Elbetteki her cerrahın ve kliniğin kendine göre daha başarılı olduğu alanlar bulunuyor. Burada önemli olan doğru kişiler ile çalışmak ve böylelikle istediğimiz gibi saçlara sahip olmaktır.

Saç dökülme türünüze göre en iyi saç ekim merkezi sayesinde, yeniden saçlarınıza kavuşabilir ve bunu ise doğal olarak elde edebilirsiniz. Saç gölgelendirme ya da protez saç gibi çözümler geçici olup, zaten doğal değiller. Ancak bu yöntemlerde böyle bir durum söz konusu olmadığı için, oldukça başarılı sonuçları elde etmiş oluyorsunuz. FUE ve DHI kendi içinde ayrılan yöntemler olsa da, uygulanacak kişinin, ekim yaptıracağı bölgenin durumuna göre değişiyor. Doğrudan saç ekimi işleminin aynı gün içerisinde yapılmasından dolayı, kolay bir şekilde işinizi bir günde hallederek, yaklaşık 8 ay içerisinde saçların keyfini çıkarabilirsiniz.

Tavsiye makalemiz: Saç Ekimi Yaptıracaklar Nelere Dikkat Etmeli?

ASMED Saç Ekim Merkezi

ASMED Saç Ekim Merkezi

Saç ekiminde Türkiye’nin bu denli önemli bir konumda olmasını sağlayan Koray Erdoğan tarafından kurulan ASMED, 8 farklı dilde hizmet veren internet sitesi ve müşteri danışmanları ile birlikte, ayrıca başarılı cerrahi ekibi sayesinde, Avrupa başta olmak üzere, Orta Doğu ülkelerinden de en fazla tercih edilen kliniklerin başında geliyor. En iyi saç ekim merkezi denildiğinde ilk akıllara gelen ASMED olduğu gibi, bu başarılarını kurucusu Koray Erdoğan’dan aldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Dünya FUE Enstitüsü başkanlık görevini de yürüten Erdoğan, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi saç ekim merkezlerinin başında geliyor. ASMED bugün Avrupa’da bir çok çalışmalar yürütmeye devam eden ve FUE alanında yeni buluşlar yaparak, saç ekimini geliştirmeye devam eden kurumların başında geliyor.

Koray Erdoğan Saç Ekim Fiyatları

Saç ekimi alanında oldukça önemli işlere imza atan ASMED, Türkiye’nin en pahalı saç ekim merkezleri arasında yer alıyor. Ancak bu pahalılık ne yazık ki kur farkından kaynaklanıyor. Çünkü bir greft nakil fiyatının ortalama 1 Euro olduğu kurumda, bu fiyatlar yaklaşık 8-10 yıldır bu şekilde gidiyor. Ama Euro’nun Türkiye’de çok yüksek olmasından dolayı, bugün 5000 greft nakil ettirecekler için, ortalama fiyatın 5 bin EURO’ya denk geldiğini söyleyelim.

Bundan 10 yıl önce bu rakam sadece 20 bin TL’ye denk gelirken, bugünün güncel kuru ele alındığında 50 bin TL gibi bir rakam oluyor. İşte bu nedenle Türkiye’nin en pahalı ve en iyi saç ekim merkezi listesinde ASMED’i üst sıralarda gösterilebilir. Yalnız şunu da belirtelim ki, başarı oranı neredeyse %100 olan merkez, danışanlarına en iyi hizmetleri veriyor.

Özellikle FUE tekniğinde dünyanın en iyi ve en büyük klinikleri arasında yer alan ASMED, en fazla Avrupa danışanına hizmet veriyor. ASMED saç ekim merkezi, uzman kadrosu ile birlikte Ataşehir/İstanbul’da hizmet veriyor.

Tavsiye Makalemiz: Saç Dökülmesi Neden Olur?

Neopital Saç Ekim ve Estetik Merkezi

Neopital Saç Ekim ve Estetik Merkezi

Türkiye’nin en büyük saç ekim ve estetik merkezleri arasında yer alan Neopital, hem yerli ve hem de yabancı kişilerin uğrak adresleri arasında yer alıyor. En iyi saç ekim merkezi olarak hizmet veren kurum saç ekimi alanında FUE saç ekimi, DHI saç ekimi, organik saç ekimi, traşsız saç ekimi, uzun saç ekimi ve sakal ekimi hizmetlerini de veriyor. Alanında uzman ekibi ile saç ekimi alanında en iyi hizmetleri sunan merkez, bu konuda dünyanın da sayılı klinikleri arasında yer alıyor.

Estetik alanında da hizmet veren Neopital, burun estetiği, yüz germe, kaş kaldırma, dudak estetiği, kulak estetiği, çene estetiği gibi estetiklerin tamamını, Türkiye’nin önemli estetisyenleri sayesinde sağlıyor. Yine kadınların yoğun olarak tercihleri arasında bulunan Brezilya kalça estetiği, meme estetiği, popo estetiği, yağ aldırma, vücut germe ve genital bölge estetikleri de yapıyorlar.

Ayrıca ameliyatsız olarak da estetik hizmeti veren klinik, bu doğrultu da yağ dolgusu, göz altı ışık dolgusu, iple yüz germe, dudak estetiği gibi kozmetik amaçlı güzelleşme uygulamalarını da yapıyor.

Neopital Saç Ekim Fiyatları

Saç ekimi fiyatları kullanılacak tekniğe ve nakil edilecek greft sayısına göre değişiyor. Yine kişiden kişiye değişen zorluk durumları da bulunuyor. Doktorların analizleri neticesinde ortalama taşınacak greft sayısı belirleniyor. Saç ekim teknikleri arasında en uygun fiyatlı olan FUE tekniği olup, daha geniş alanlarda da daha kolay ekim yapılmasına imkan sunuyor.

Bu nedenle ortalama olarak 2000 – 5000 greft naklinin fiyatlarının da 6 bin TL ile 15 bin TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Tabii ki teknik değiştikçe fiyatlar da yükselebiliyor. Ama burada da alınacak greftler devreye giriyor. Yani saç ekimi yapılacak alan zorlu olsa da, ekilecek saç sayısı az olursa, fiyatta değişebilir.

Neopital Saç Ekimi Merkezi Bahçelievler/İstanbul’da hizmet veriyor.

Tavsiye Makalemiz: 2021 Yılı Saç Ekim Teknikleri

AHD Saç Ekimi Merkezi

AHD Saç Ekimi Merkezi

Hakan Doğanay tarafından kurulan AHD saç ekimi merkezi, 2021 yılına kadar 3000 üzerinde saç ekimi başarısına sahip durumda. FUE yöntemi ile birlikte DHI kalem yöntemi ile saç ekimi de yapan AHD merkezi, ayrıca kadın saç ekimi, sakal ekimi ve vücuttan saç ekimi de yapıyor. Yani kafasında hiç saç bulunmayanlar ya da bulunsa dahi uygun olmayanlar için, vücudun uygun bölgelerinden alınan greftleri kafaya ekerek, saç çıkmasını sağlıyor.

Muratpaşa/Antalya’da hizmet veren AHD en iyi saç ekim merkezi, alanında uzman bir ekibe sahip. Ayrıca saç ekim sürecinde konaklama, turistlik gezi imkanları da sunarak, misafirlerin gönül rahatlığı ile tatil yaparak tedavi olmalarını sağlıyor.

Hakan Doğanay Saç Ekim Fiyatları

Hakan Doğanay tarafından bizzat ekimin tüm sürecinin yapılması ile ekibinin yapması ve Hakan Doğanay’ın gözetiminde olması arasında bir fiyat farklılığı olduğu gibi, kullanılan ekipman, çalışan sayısı, ekim yöntemi ve ekim yapılacak bölgeye göre de fiyatlar değişebiliyor. Ortalama da 5000 ile 15000 arası bir rakam verebiliriz.

Ama verdiğimiz bu rakam genele hitap edip, en başta analiz yapılması gerekiyor. Ayrıca sizinde tercihleriniz doğrultusunda fiyatlarda değişiklik olacağı için, mutlaka doktor ile görüşmeniz gerekiyor. Şunu da belirtelim ki, telefondan genel fiyat alabilirsiniz. Net fiyat inceleme sonrasında ortaya çıkacaktır.

Tavsiye Makalemiz: DHI Saç Ekimi Nasıl Yapılır? 4 Adımda Öğrenin

Transmed Saç Ekim Merkezi

Transmed Saç Ekim Merkezi

Türkiye’nin en fazla bilinen merkezleri arasında yer alan Transmed, sadece Türkiye’de değil, Orta Doğu ülkelerinde de en fazla bilinen merkezler arasında yer alıyor. En iyi saç ekim merkezi olarak lanse edilen Transmed, bir çok avantaja sahip durumda. Özellikle Levent/Beşiktaş/İstanbul’da hizmet verdikleri için, tam bir merkezi konum durumundalar. Bunun yanı sıra, saç ekiminin yanında sakal ekimi, kaş ekimi de yapan Transmed, estetik cerrahi ve medikal cerrahi alanında da hizmet veriyor.

Ameliyatsız saç ekim tedavileri de yaptıkları için taze hücre yenilemesi, Regena (VSF), Reversa (sadece gençler), Felixir (kadınlar için), Re Growth (aktif saç dökülmesi için) ve lazerli saç tedavisi gibi, dünyanın en son teknoloji tüm gelişmelerini de bünyelerinde barındırıyorlar. Durum böyle olunca da, sadece saç ekimi değil, saç bakımından, estetiğe kadar bir çok tedaviyi tek bir çatı altında olma imkanı sunuyorlar.

Melike Külahçı Saç Ekim Fiyatları

Melike Külahçı tarafından kurulan Transmed, hem Türkiye’nin, hem de dünyanın sayılı saç ekim ve estetik cerrahi merkezleri arasında yer alıyor. Profesyonel ekibi ile birlikte 21 yıllık tecrübeye sahip olan ve şuan Transmed direktörülük görevini de yürüten Melike Külahçı saç ekim fiyatları konusunda da cazip imkanlar sunuyor.

Online konsültasyon ile birlikte, whatsapp gibi iletişim araçları üzerinden de bilgi ve fiyat almanızı sağlayan Transmed, ortalama greft nakli için 1,5 euro civarında ücret alıyor.

Tavsiye Makalemiz: Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Dikkat Edilecekler

İnter Clinic Saç Ekim Merkezi

İnter Clinic Saç Ekim Merkezi

DHI saç ekimi, FUE saç ekimi, safir saç ekimi, uykuda saç ekimi ve PRP destekli saç ekimi alanında uzman olan İnter Clinic, uzun yılların tecrübesi ile dünyanın bir çok yerinden danışanlara sahip durumda. Başarı oranı %100’e ulaşan kurumun, uygun fiyatlı saç ekim politikasının yanı sıra, ağrısız ve acısız olarak en iyi saç ekim merkezi arasında yer aldığını da söyleyelim.

Özellikle saç ekiminde ki yeni gelişmelere anında adapte olan yapıları sayesinde, başarılı bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra PRP ve Mezoterapi saç bakım uygulamaları ve sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaç ekimi alanlarında da hizmet veriyorlar.

İnter Clinic Saç Ekim Fiyatları

Uygun fiyatlı saç ekimi denildiğinde akla gelen İnter Clinic, halen bu anlayışı korumaya çalışıyor. Genel olarak saç ekiminde fiyat ortalaması 4 yıl öncesinde 6 – 10 bin TL arasındayken, bugün ise 9 ile 15 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Saç ekimi yöntemine ve greft sayısına göre değişiklik gösteren fiyatlarda bulunuyor.

Uzman kadrosu sayesinde ağrısız ve acısız olarak saç ektirmenizi sağlayan kurum, bu misyonu sayesinde müşteri memnuniyetini de en iyi şekilde elde etmiş durumda. Ataşehir/İstanbul’da hizmet veren İnter Clinic, hem Türkiye’den bir çok kişinin tercihi olup, hem de Avrupa ile Orta Doğu ülkelerinden de her yıl 100’lerce danışana saç ekimi yaparak kellik sorunundan kurtarıyor.

Tavsiye Makalemiz: FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır? 3 Adımda Öğrenin

Muttalip Keser Saç Ekimi

Muttalip Keser Saç Ekimi

En iyi saç ekimi merkezi alanında uzman isimler arasında yer alan Muttalip Keser, günlük ortalama 300-1500 arası greft ekimi yapıyor. Bu ekimlerde titizliği ile tüm işlemi kendisi koordine ettiği için, saç ekimi yaptıranlar genel olarak şakak bölgesinde sorunu olanlar ya da saçları seyrek olanlar veya üst bölgede açığı bulunanlardan oluşuyor. Elbette ki daha fazla alana ekim yapılması durumunda, bir bekleme süresi oluşuyor.

Ancak yüksek derecede başarı oranına sahip olması ve saçın yönüne kadar tamamının en ince detayına hakim olunması ile birlikte saç ekiminde başarılı sonuçlar aldığını da gösteriyor. Saç tasarım sürecinden, tüm ekim sürecine kadar kontrolü elinde tutan Muttalip Keser, Türkiye’de saç ekiminde önemli bir yere sahip.

Muttalip Keser Saç Ekim Fiyatları

Listemizdeki en pahalı saç ekim fiyatının Muttalip Keser’e ait olduğunu söyleyebiliriz. Ancak titizliği ve günlük belirli oranda greft ekimi yapıyor olması ve buna karşın başarılı sonuçları oldukça yüksek olmasından dolayı, tercih edilir bir isim haline gelmiş olduğunu gösteriyor. Çankaya/Ankara’da hizmet veren Muttalip Keser, ortalama bir greft için 20 TL civarında bir para alıyor. Buna göre 1500 greftlik bir şakak bölgesinin kapanması için 30 Bin TL gibi bir rakam ile saç ekiminin yapıldığını söyleyebiliriz.

Fiyatlar bize göre yüksek olsa da, bir çok farklı ülkeden gelen insanlar için bu rakam sadece 3000 euro gibi bir paraya denk geliyor. Yani Avrupa’dan bir çok danışanı bulunan Muttalip Keser, her yıl yüzlerce saç ekimine imza atıyor.

Tavsiye Makalemiz: 2021 Yılında Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları

Ankara İnternational Saç Ekim Merkezi

Ankara İnternational Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi ile birlikte, sakal, kaş, bıyık, kirpik ekiminin dahi yapıldığı Ankara İnternational merkezi, Serdar Gökrem tarafından kurulmuş durumda. Saç ekiminde DHI ve FUE tekniğini de kullanan Serdar Gökrem, Ankara en iyi saç ekimi merkezi arasında en fazla tercih edilen merkezler arasında karşımıza çıkıyor. Manuel yöntemler ile en doğal saç, sakal, bıyık, kaş, kirpik görünümünü elde etmek için titiz bir süreç ile ekimi yöneten ve uygulayan Gökrem, üst seviye müşteri memnuniyetine sahip durumda.

Ayrıca web sitesi üzerinden online konsültasyon da yapan Serdar Gökrem, kısmen bir hesaplama yapmanıza da olanak sunuyor. Saç tipiniz ile birlikte, saç rengi, ailenizde saç dökülmesi olup olmadığı, kullandığınız ilaçlar ve süreleri ve son olarak saçınızın şuan ki halinin resmini çekerek, fiyat alabiliyorsunuz.

Serdar Gökrem Saç Ekim Fiyatları

Online konsültasyon sayesinde, nerede olursanız olun yaklaşık bir fiyat alabilirsiniz. En iyi saç ekim merkezi arasında yer alan ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tamamına hizmet veren Serdar Gökrem, ayrıca Avrupa’nın tamamından da danışanlara sahip durumda.

Saç ekiminde fiyatlar genel olarak analiz ve incelemelerden sonra ortaya çıkıyor. Yine ortalama 6000 ile 15000 TL arasında fiyatları bulunuyor. Kur farkından dolayı ciddi bir yükseliş yaşanan saç ekim fiyatlarında, aynı durum Ankara İnternational Saç Ekim Merkezinde görünmüyor. Mümkün mertebe en uygun fiyatlar ile hizmet vermeye çalışıyorlar.

Tavsiye Makalemiz: 5 Adımda En İyi Saç Ekimi Sonuçları

Türkiye’nin En Ucuz Saç Ekimi Merkezleri ve Güncel Saç Ekimi Fiyatları içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu