arama

Bitcoin 400.000 $ ‘Sona eren bir oyuna sahip

Bitcoin Ücreti Altı Şekil Potansiyeli Var
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Bilgi PortaLı Bilgi PortaLı

Bağımsız pazar araştırması analisti Ronnie Moas, bit ücretinin 400.000 $ ‘lık uzun vadeli bir hedefe erişme potansiyeline sahip olduğuna inandığını söyledi.

 

Bitcoin Ücreti Altı Şekil Potansiyeli Var

 

Standpoint Research’in kurucusu Moas, temmuz ayında 2.600 dolara işlem görürken bitcoin öneriyor. O vakit, Moas 2018 bitcoin ücret hedefini 5000 $ ‘ a ayarladı . O dönemde yükseliş hedefi gibi gözükebilirdi, ancak bitcoin onu aştı – birkaç defa – Moas’ın tahminini yukarıya doğru defaatle revize etmesine kapı araladı.

 

Haftasonu süresince, bitcoin ücreti kısa bir müddet içinde 20.000 $ ‘lık genel bir değere değindi – Moas, amiral gemisi şifrelemesinin başlangıçta 2020 seneye kadar erişmeyeceğine inandığını belirtti. Yazarken, bitcoin ücreti, CCN ücret endeksine göre 18.612 $’ da işlem gördü. .

 

Bununla beraber, Mois, 2017’deki hızlı adımına karşın, bitmiş boğa piyasasının, altı istikamette ilerlemeye devam etmesi için bacakları olduğunu düşünüyor; bu yol boyunca geçici düşüşler yaşasa dahi.

 

Bitcoin üzerinde son oyun bu bence $ 400,000 $ 300,000 vuracak ve dünyanın en değerli para birimi olacak başka bir deyişle” Moas CNBC yönettiği “söyledi

“Toprakta ne kadar altın var bilmiyorum, ancak orada ne kadar çok garip kahkaha olduğunu biliyorum ve iki senede dünyada 300 milyon insan elini birkaç milyona çıkarmaya çalışıyor ” Moas ilave etti, bu iyimser bakış açısının gerekçesini izah ediyor.

 

Bitcoin Vadeli İşlemler, ‘Tanınmış kişilerin Onaylanması’

 

CCN tarafından bildirildiğine göre , son mitingin büyük bir bölümü AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ menkul değerleri borsalarında CBOE ve CME‘nin piyasaya sürülmesine dayanıyor olabilir. CBOE ve CME, kriptokültürünün Wall Street yatırımcıları arasında tabu vaziyetini değiştirmesine yardımcı olmalı. Yeniden de bir takım analistler, müessesesel yatırımcıların futures’ları kıstırarak bir can sıkıntısı çekeceğini öngörüyorlardı. Yeniden de, bu gerçekleşmedi – en azından vadeli kontratların ilk evresi esnasında.

 

Bununla beraber, Moas, her vaziyette, bitcoin bitcoin vadeli piyasaları ile ilgili “sahiden çok kaygı duymuyor”, bitsoin “tanınmış kişi bir ciro” olarak hizmet ettiğini müdafaa ediyor ancak varlığın uzun vakitteki ücreti üzerinde ehemmiyetli bir tesiri olmayacağını belirtti. uzun dönem.