arama

IOTA Fiyat Kurucu Ortaklarından Düşüyor: Microsoft, Bir Ortağa değil Bir Katılımcılığa Sahip

IOTA kurucularından Dominik Schiener, TNW ile yapılan bir röportajda şunları söyledi:
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Bilgi PortaLı Bilgi PortaLı

Microsoft ve IOTA arasındaki ortaklığın tabiatını abluka eden tartışmaların ortasında IOTA Vakfı, Microsoft’la stratejik bir ortaklığın olmadığını izah etti.

IOTA kurucularından Dominik Schiener, TNW ile yapılan bir röportajda şunları söyledi:

“Piyasaya katılan şirketlerin hiçbirinin bizim ortaklarımız olmadığından hiç söz etmedik. Onlara katılımcı diyoruz. Microsoft’taki ansızın çok bölüme (Chicago, Paris, Münih) temas halindeyiz. Bugün Chicago ve Perşembe günü Paris’te iki toplantıya hane sahipliği yapıyoruz, bunlar Microsoft bürolarında barındırılıyor “diye konuştu.

Microsoft Katılımdan Sonra IOTA Ücret Dalgalanmaları Patladı

Geçtiğimiz hafta, CCN, IOTA ücretinin bir evvelki aya göre% 600 arttığını ve global vasatinin 4 doları aştığını bildirdi.

O vakit Microsoft’un blok gövdeli uzmanı Omkar Naik, şirketin IOTA’nın Data Pazaryeri’ne katılımıyla alakalı bir izah yaptı:

“Bu yeni nesil teknoloji bağlı akıllı dünyayı hızlandıracak ve blok zincirin ötesine geçerek yeniliklere gerçek dünya çözümleri, uygulamaları ve müşterilerimiz için kaptanlar üretecektir” dedi.

Schiener ayrı olarak, IOTA geliştirme ekibinin, Microsoft’a verilerini direk IOTA pazarında satmasını sağlayacak sensörlerin kurulmasında şirkete yardımcı olması için Naik ekibiyle müzakereyi tasarıladığını belirtti.

CCN, Samsung, Cisco ve Volkswagen gibi büyük ölçekli şirketlerin data eşanjı için kendi Tangle tabanlı çözümünü kullanmak için IOTA ile ortaklık kurduğunu bildirdi.

Bununla beraber, IOTA ücreti son birkaç saat içinde% 13 oranında düştü ve Ripple ve Litecoin’in gerisinde kaldı. IOTA’nın son ücret düşüşü dikkat çekicidir zira Naik ve Microsoft’un katılımından sonra IOTA’nın piyasa değerlemesi 2.95 milyar dolardan 13 milyar dolara yükselmiştir.

İştirak etmez

TNW tarafından ele geçirilen ve birkaç hafta önce uzanan özgün medya açıklaması:

“Deutsche Telekom, EWE, Microsoft, Bosch, TINE, PwC, Accenture, Fujitsu, Schneider Electric, Orange, DNV GL gibi şirketlerin temsilcileri ve temsilcileri temsil edilmektedir. pazar. ”

Bu yüzden, Schiener, IOTA’nın birkaç hafta önce Microsoft ve diğer büyük holdinglerle stratejik ortaklık kurmadığı ile ilgili doğru bir yaklaşımdı.

Yeniden de, IOTA ve Microsoft arasındaki aitin niteliğini açıklığa kavuşturmak için IOTA Vakfı ve temsilcilerinin medya uzuvlarını isteyip istememeleri, özgün medya bülteninde iki şirketin ortaklık kurmak için evrak imza atmamış olması hasebiyle tartışmalı olmaya devam ediyor. .

Önümüzdeki haftalarda, legal bir ortaklığın olmamasına karşın, IOTA’nın Tangle testine katılan şirketlerin, IOTA’nın teknolojisini uzun vadede test2 etmeye devam etmeleri bekleniyor.

“Data pazarının piyasaya sürülmesi yalnızca bir başlangıçtı. Bu proje birkaç hafta devam edecek ve çok evreli olacak “diye konuştu. Schiener.

Yakın vakitteki ücret düşüşüne bakılmaksızın, IOTA’nın piyasa değeri 11 milyar $ ‘ın üzerinde ve Kasım ayında piyasa değerinden ehemmiyetli derecede yüksek.