arama

Winklevoss Twins, Bitcoin Pazar Payı’nı Uzun Vadeli Trilyonu Aşmayı Bekliyor

"Bitcoin bu diğer para birimleriyle rekabet etmiyor. Altın ile yarışıyor. Bitcoin en eskisi, ilk kazanççı avantajı var ve muazzam likidite var "
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Bilgi PortaLı Bilgi PortaLı

Tyler ve Cameron Winklevoss, Winklevoss ikizleri olarak daha iyi bilinir, önümüzdeki senelerde bitkinin piyasa değerlemesinin trilyonlarca doları geçmesini beklemektedir.

Winklevoss İkizlerinin Tahmininin Asalları

Cameron Winklevoss, CNBC ile yaptığı bir röportajda , bitkinin özelliklerinin taşınabilirlik, ayrılabilirlik ve para arzı da dahil olmak üzere pek çok açıdan altından daha iyi derecede büyüklükte bir değer deposu olarak çalışmasına müsaade ettiğini izah etti.

“Her vakit bitkisel özelliklerine bakıldığında, altın 2.0 olduğunu hissediyorduk – altını bozuyor. Altın kıt, bit yelkeni harbiden düzeldi. Bitcoin yolu daha taşınabilir ve ayrılabilir bir yol “diye konuştu Winklevoss.

O, bitcoin’in uzun vadede 6 trilyon altın piyasasını bozmaya devam edebilmesi halinde, bittoğanın piyasa değerlemesinin halihazırda 300 milyar dolara yaklaştığı göz önüne alındığında, oranla kısa bir müddette bir trilyon doları bulabileceğini de ilave etti. .

Winklevoss, “Uzun vadeli, istikametli olarak, çok trilyon dolarlık bir varlıktır – oraya ne kadar süreceğini bilmiyorum” diye vurguladı Winklevoss.

Bitcoin, global finans endüstrisini merkezi olmayan bir değer deposu olarak hızla dönüştürüyor. Bitcoin pazarının önümüzdeki birkaç sene içinde büyüme oranını sürdürebilmesi, altın ve kıyı bankacılığı sektörlerine nüfuz edecektir. Altın ve offshore bankacılık sektörünün birleşik pazar hissesi takriben 40 trilyon dolara erişiyor.

Winklevoss, diğer para birimlerinin ve kripto para birimlerinin, bit sonrasının rekabeti olmadığını belirtti. Aksine, diğer güvenlik cenneti varlıkları ve altın gibi değerlerin depolanması kriptokrasinin gerçek rekabetidir. İzah etti:

“Bitcoin bu diğer para birimleriyle rekabet etmiyor. Altın ile yarışıyor. Bitcoin en eskisi, ilk kazanççı avantajı var ve muazzam likidite var ”

Offshore Banka Hesaplarında Saklanan 32 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Doları

2015 Nisan’ında Varlık Savunma Tasarılayıcıları tarafından yapılan bir araştırma, offshore banka hesaplarında tutulan nakit ve varlık miktarının 32 trilyon doları aştığını düşünüyor.

O vakit vergi hukukçusu ve Lihtenştayn servet danışmanı Philip Marcovici, hem offshore bankacılık hesaplarında para depolayan ferdi ve müessesesel yatırımcıların, vergi tedbire emeli taşımadıklarını, ancak saklılık ve mali saklılık ele geçirdiklerini belirttiler.

“Çoğu insan için, yalnızca vergileri ödememenin emeli değil. Marcovici , saklılık hakkını ele geçirme ve finansal saklılık aramak emelini taşıyor ” dedi .

Bitcoin, yapısal ve kavramsal olarak fertlere ve müessesesel yatırımcılara offshore banka hesaplarına mukayese et para depolamak için daha iyi bir sistemdir, başta hükümetlerin offshore banka hesaplarını daraltmaları sebebiyle. 2016’da AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ hükümeti, 48 milyar dolar tutan 43.000’den fazla off-shore banka hesabını içeren 1.3 milyar dolarlık vergi cezasına çarptırıldı .

Merkezi olmayan ve eşler arası bir değer deposu olan hükümetler, bitkisel para yatıranlarında ve hesaplarda muhtemel baskıları yapamazlar. Dolayısıyla, offshore banka hesaplarının sağlanması amaçlanan yatırımcılara saklılık ve finansal saklılık sağlar.

Bitcoin küresel offshore bankacılık sektörünün yüzde 10’unu oluşturabilirse, bitcoin’in pazar hissesi 3,2 trilyon doları aşabilir. 21 milyon sabit kaynaktan yola çıkarak 3.2 trilyon AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları piyasa değeri, 152.380 $ ‘a erişti.