arama

Themeforest 2017 Aralık Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Mochito WordPress Theme, grafik
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Bilgi PortaLı Bilgi PortaLı

Themeforest tarafından ücretsiz olarak sunulan 2017 Aralık ayına ait premium WordPress temaları…

Mochito WordPress Theme, grafik ve web tasarımcıları, yaratıcı ajanslar ve freelancer çalışanlar gibi her tür profesyoneller için tasarlanmış, yaratıcı ve benzersiz tek sayfalık bir portföy temasıdır.

 

Bu tema size bir dizi faydalı özellik sunuyor ve son derece özelleştirilebilir. Visual Composer ile sürükle bırak tekniğini kullanarak istediğiniz tarzda sayfalar oluşturalabilirsiniz.

Mochito’nun Bootstrap ile tamamen duyarlı bir yapıya sahip olması, her türlü ekran ve cihazda (masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil) uyumlu çalışmasını sağlıyor.

 

 

 

Demo incele ve indir

 

TransGO, sade ve kaliteli bir WordPress Nakliyat, Taşımacılık, Ulaştırma ve Lojistik teması.

 

 

Demo incele ve indir

PixieHype izleyicilerinize, yaklaşmakta olan maçlarınız, takımlarınız, oyuncu listeniz, ürünleriniz ve haber güncellemelerinizi yayınlama imkanı sunan premium bir wordpress teması.

 

Demo incele ve indir

Terminus çok amaçlı kullanılan WordPress temasıdır. Bu, temayı çok esnek ve kişiselleştirilebilen bir dizi tasarım öğesi, bölüm ve blok içeren, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu olan Visual Composer’e dayanıyor.

 

 

Terminus, sayısız detaylı ve iyi tasarımlı sayfalar, duyarlı ve SEO optimize edilmiş düzenleri ile gerçekten çarpıcı ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir fırsat veriyor. Güçlü bir online mağaza oluşturmanıza yardımcı olacak WooCommerce, ana mega menü, fontact form 7, woof ürünleri filtre eklentileri ile birlikte gelir. Bu nedenle, Terminus, ajans, blog, fotoğraf, dükkan ve kurumsal olmak üzere her türlü işletme için mükemmel bir çözümdür.

 

Demo incele ve indir

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER